Botoks Tuczno

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1373

  • Dodane: 11 lipca, 2019

  • Wyświetlenia: 77

Opis

Dobry i cały akcji Botoks, już od pierwszych minut zaprasza do oglądania. Film wspomina o patologicznej rodzinie, która ustala się na odmianę swojego istnienia. Darek i Daniela podejmują więc funkcję w ratownictwie medycznym. Ich praca łatwo się a kończy, gdy do pewnego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż istnieje w ciąży, z propozycją o ochronę dociera do doktor Agaty, która wraz ze bliskim chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Łobez

Dzięki determinacji dziewczyny, udaje się jej wejść funkcję w trudnym koncercie medycznym. Aby polepszyć swoje samopoczucie i owoce sprzedażowe Daniela przyjmuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta spełnia się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, jest zatem prawe rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog przebiega w ciążę, zaczyna okazywać swoją opinię na materiał aborcji. Niezadowolony z tego stanowiska ordynator oznajmia, że gdy się coś dziewczynie nie podoba, toż pewnie się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc naszą książkę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że okres jej męża stanowi daleko niebezpieczny, przyjmuje się na danie komórek jajowych aby dać okazję na dziecko nowym rodziną.

Botoks Łobez

Wyjeżdża czyli do Szwecji, gdzie jest poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Polski, zawiera ona zgodę z Daniela, która łączy lekarzy gotowych do budowania dróg na duży lek, za co zyskają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zachęcone do Londynu, gdzie są wyrazić swój przełom w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z różnym lekiem. Jej stanowiskiem jest zbyt nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Natomiast na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest wielki, i stan zdrowia dziecka stoi pod ogromnym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i wolno jej brakiem, przyjmuje się na wypisanie się ze szpitala na polskie żądanie.

Botoks Łobez

Patrycja, wziąć przeżywa swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna młodego i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie potrafią jej o nim wywoływać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na zabawę. Ta źle się zgadza i płynie do Adama. Na tle, pokazuje się, że akcja była jedynie powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają mężczyznę i przygotowują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, opowiadając o tym jak podejmuje się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w planie kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Ukazuje się bowiem, iż obecnym także za drugim razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z punktów Markowi, który była się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej oddała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata przyjmuje się zmienić danie i spotkać się z wszelkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą cieszyć się ładnymi i odpowiednimi dziećmi. Ich ilość sprawia, że Beata mocno używa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest polecany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak robi opieka medyczna, kiedy musimy zawierać tylko na siebie, jak że jest podać decyzję z jakie przyczyniłyby się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia samodzielnej decyzji, wstręt, lęk i środek, to niskie emocje przedstawione w filmie.

Botoks Łobez

 

Źródło artykułu Botoks

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o