Klimatyzatory postojowe Mieszkowice

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1285

  • Dodane: Marzec 4, 2019

  • Wyświetlenia: 26

Opis

Bardzo często widzimy jak kierowcy, cierpiąc na parkingu uruchamiają silniki, żeby włączyć jednocześnie klimatyzator. Zabieg obecny jest niekorzystny również ze względów wydajnych i dokładnie ekologicznych. Rozwiązaniem są klimatyzatory postojowe.

Klimatyzatory postojowe Bobolice

O ile używanie standardowej klimatyzacji podczas drogi jest zwykłym zachowaniem, od którego trudno uciec, to używanie z niej w trakcie postoju nie istnieje obecnie wskazane. Marnujemy paliwo i zużywamy silnik. Klimatyzator postojowy obniża koszty operacyjne. Dla właścicieli flot i operatorów pojazdów ciężarowych równie ważne jest więc, że układa on bezpieczeństwo akcji i umożliwia, że kierowca i ładunek dotrą na miejsce w pełnie.

czesci allegro allegro

klimatyzator postojowy allegro

Sam klimatyzator postojowy działa zupełnie niezależnie od istniejącego układu klimatyzacji będącego podczas jazdy. Na zbycie możemy wystąpić dwa modele klimatyzacji, sprężarkowy oraz wodny. Ten idealny działa nieco na identycznej zasadzie jak klimatyzacja standardowa. Jego ćwiczeniem jest ograniczenie temperatury i ograniczenie wilgotności powietrza w kabinie.

 

zobacz również porównywarka AGD

Kluczowe elementy układu klimatyzacyjnego sprężarka, skraplacz, parownik i wentylatory są zlokalizowane w pewnej obudowie łączonej z prawdy na dachu kabiny pojazdu czy na tylnej ścianie. Oczywiście otwory odprowadzające powietrze skierowane są do mieszkania pojazdu. Aby całość poprawnie funkcjonowała, kieruje się tutaj sprężarki z tłokiem obrotowym. Ta napędzana jest silnikiem elektrycznym dodatkowo w razie konieczności chłodzona wodą kondensacyjną. Urzędzie istnieje dodatkowo zaopatrzone w model, który przynosi nas przed rozładowaniem akumulatorów. Kiedy stopień naładowania akumulatorów osiągnie stan krytyczny, klimatyzacja jest automatycznie wyłączana. Sama klimatyzacja może robić automatycznie czy możemy nią sterować za pośrednictwem panelu.

Klimatyzatory postojowe Cedynia

Z zmianie postojowy klimatyzator wodny jest rozwiązaniem wielu modniejszym i coś nowocześniejszym. Zamiast czynnika roboczego, w kształt została wprowadzona woda. Jest ona dokładnie schładzana, i całą przewagą tego standardu klimatyzatorów jest więc, że nie zmieniają wilgotności powietrza we tle pojazdu, a tylko obniżają występującą w nim temperaturę.

W klimatyzatorze tego typu jest proces schładzania powietrza podczas odparowania wody. Dmuchawa zlokalizowana w panelu dachowym przetłacza powietrze z zewnątrz pojazdu przez parownik, w którym ciepło z powietrza zostaje zastosowane do odparowania wody. Sam zbiornik jest tu umieszczony na zewnętrznej, tylnej ścianie kabiny.

Skuteczność tego klimatyzatora stanowi daleko poważna, bo pewnie on obniżyć temperaturę powietrza występującą we tle pojazdu nawet o sto procent w kontakcie do temperatury na zewnątrz. Jednak ze powodu na brak zmiany wilgotności powietrza, najefektywniej urządzenie idzie w tropikalnym klimacie. Również gdy w sukcesie sprężarkowego klimatyzatora, także tutaj możemy włączyć urządzenie niejako automatycznie z użyciem pilota lub zarządzać nim manualnie za pośrednictwem panelu. Ostatecznie wielką zaletą jest delikatny pobór prądu niezbędny do harmonijnego funkcjonowania.

Źródło artykułu klimatyzatory postojowe

 

Klimatyzatory postojowe Cedynia

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o