Kobiety Mafii 2 Nowe Warpno gdzie obejrzeć lub kupić?

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1369

  • Dodane: 8 lipca, 2019

  • Wyświetlenia: 55

Opis

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach odtwarzających decydujące role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 komponują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W pozostałej połówki dostajemy wątki trzech różnych postaci, które w jakimkolwiek okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka planuje szerokie plany, żeby poprawić nasze mieszkanie na pozytywniejsze. Zawiera ona kontrakt na znaczny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce ustawić się na wszelkie życie. W tym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, aczkolwiek nie stanowi gwoli niej wtedy naturalne, ponieważ przez całe jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do tej fazy w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal kryje się w Maroko, gdzie znajduje naszego przyszłego męża Amira, który okazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest materiał Darii a jej układ z Kolumbijczykami. Z stałych uwag ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest dostarczyć jej panowanie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą materiału i ważnymi problemami. Niania jest w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, ale toż odpowiednio Daria jest dużo wykonana do niedawnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców a obecnie znajduje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Więc w jej problemie pojawiają się nowe i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) a jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, działając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym obrazie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i odnoszenia ich z jedną, kluczową rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście spośród obecnego, że posiada wydusić z aktorów coś czego nie pokazali w ich starej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi całkiem stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją sytuację w sprzedaż dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w wczesnej połowie filmu Vegi i w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi może sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny pracy nie sprzedają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja powtarza się do Maroko czy Kolumbii, to akurat tam przesuwa się też plan filmowy. Dzięki temu obraz prezentuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go odczuwa poczucie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest logiczny i z wszelkim nowym filmem stara się jakością wizualną dawać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Efekt ich rzeczy jest jako dużo otwarty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z wyjątkami komediowymi, gdzie mamy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego zwolennicy a im wtedy umożliwia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o