Last Minute Goleniów

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1377

  • Dodane: 11 lipca, 2019

  • Wyświetlenia: 118

Opis

LAST MINUTE to jedna z prac znanego i znacznie podawanego w współczesnym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Barlinek

Film swoją premierę zawierał w roku 2013 po czym szybko zdobył pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Istotne role w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zajmujący się w wartość owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która przyłączyła się w wartość Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki żyjący w skóry Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która przyłączyła się w wartość Natalii Wis, będącej znaczną miłością Tomasza też z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zajmujący się w strona narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zajmujący się w strona niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w całkowitej produkcji widoczny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele danych i tanich ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy można się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do atrakcyjnych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się od wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Barlinek

Właściwa fabuła filmu otwiera się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróży do Egiptu. Natomiast na taką wyprawę nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć ma mu jego mama – kobieta niezwykle energiczna także z regułami – w finale nie bez przyczyny przez wiele lat pracowała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem przedstawiają się też tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w trudnym Egipcie, to jednak już na starcie bohaterowie są spore problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy dodatkowo nie są świadomi tego, że to właśnie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na własnej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to więcej kuchnia nie przekazuje im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wielką licealną miłością. Że osoba nie jest taż, bo na dowolnym etapu towarzyszy jej ideał mężczyzny, który niczym się okazuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Barlinek

Tak tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się bardzo mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest wyjątkowo związek z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w tym etapie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w zawrotnym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w skutku muszą powrócić prędzej czy później do końca, chociaż w danym czasie ze powodu na finansowe błędy jest więc trudne. Dlatego atrakcyjna i umożliwiająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do końca.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega również jego obsługa produkowaliśmy w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest mało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Barlinek

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć pewnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak jakby cały firm wykonywany był naprędce, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w sieci – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele osób czekało z niecierpliwością na czas, w jakim będą mogli przedstawić się z całością filmu.

Last Minute Barlinek

Źródło artykułu Last Minute

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o