Leasing Pajęczno zadzwoń 887 332 665

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1598

  • Dodane: 30 października, 2019

  • Wyświetlenia: 38

Opis

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz w umówionym czasie nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Drzewica

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest banalne. Wybierasz samochód, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której jeśli negocjował byś samodzielnie z pewnością byś nie uzyskał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w przypadku kolizji, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to że nie masz obowiązku wykupywania leasingowanego samochodu. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Drzewica oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupu samochodu.

Firma Leasing Drzewica będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Drzewica

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o