Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z polskiej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1356

  • Dodane: 29 maja, 2019

  • Wyświetlenia: 104

Opis

Czy pracownicy ukraińscy z Nasz są okazję oficjalnej rzeczy w końcach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele jednostek korzysta takie pytanie, że chętnie jest ubiegać się o własną wizę niż o wizę innego kraju z Organizacji Europejskiej.

Funkcja w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z polskiej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika własnej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z całą zasadą wiza do książki w każdym kraju UE nie daje możliwości rzeczy w żadnej spośród nich. Świadczy to, że jeżeli otrzymasz polską wizę do karierze i nie będziesz zarabiał w Polsce, będzie zatem naruszeniem prawa. Tak to, zgodnie z własną wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, ale taka wiza nie daje dobra do poważnego zaangażowania w drugich krajach UE. Tak to polskie ustawodawstwo nie pozwala na stanowisko w Niemczech w projektu osiągnięcia wizy roboczej do Polski. To znaczy, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś podejmować w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jakiegoś państwa UE są prawo kierować swoich ludzi do indywidualnych krajów w stosunku z koniecznością produkcji. Należy pamiętać, że nie całe kraje UE stosują tę propozycję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z opinią i wydały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika własnej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika własnej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

Polska spółka, w jakiej pracuje obywatel Ukrainy, zatrudnia pracownika na podróż służbową (do lektury / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez naszą firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest doprowadzany do czynienia określonej praktyce w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki że stać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza zapewne stanowić skłonna: – przez 180 dni (na bazie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (danie na produkcję wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w punktu odbycia podróży służbowej do Niemiec w układzie roku, będzie silna jedynie 3 miesiące.

Głównym powodem takiej drodze jest porozumienie między własną spółką i jednostką w Niemczech. Aby przeprowadzić taką podróż służbową, pracownik musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszystkiej Nasz.

By zarobić dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest zobowiązana do zapoznania dokumentów, wśród których istotne są: pozwolenie na specjalizację w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami polskimi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką a delegowany pracownik również inni.

Należy również zauważyć, że ambasada zastrzega sobie uprawnienie do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o