Promocje na OBI Lipiany

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1308

  • Dodane: Marzec 12, 2019

  • Wyświetlenia: 18

Opis

Biel to sam z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, zapewnia on doświadczenie sterylności, tak przecież niezbędnej w tym znaczeniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Mieszkowice

Jednak nie mniej popularną propozycją jest stosowanie bieli z innymi kolorami, więcej tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak i też w niskich kolorach. Należy jednak mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na wielkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Mieszkowice

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel trzeba zwrócić opinię na ostatnie, by każde meble łazienkowe oraz urządzenia sanitarne stanowiły w obecnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Gdy natomiast obawiamy się monotonii, głównie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą ofertą a jednocześnie bardzo znaną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie wyraża się i naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Mieszkowice

Oświetlenie w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze ujawniają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło przedstawia się z jasnego koloru i daleko rozświetla pomieszczenie. Istnieje zatem podstawowa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się oraz duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka kupi na znaczną kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe tak jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą również odbijały światło, zawsze należy mieć, że zbyt dużo bieli sprawi, że pomieszczenie odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba chorować na opinii to, że meble łazienkowe oraz dodatki mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Mieszkowice

Komentarze